۱۴۰۲ شنبه ۵ اسفند
شهردار در جلسه بررسی طرح های قابل سرمایه گذاری رشت با حضور رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی :
اجرای پروژه های تالاب عینک و گیل لند موجب افزایش ماندگاری گردشگران در رشت می شود/ ضرورت تدوین مناسب بسته های سرمایه گذاری به منظور جذب سرمایه گذار

شهردار رشت بر ضرورت تدوین مناسب بسته های سرمایه گذاری به منظور جذب سرمایه گذار در این شهر تاکید کرد و گفت: اجرای پروژهای تالاب عینک و گیل لند موجب افزایش ماندگاری گردشگران در سطح شهر رشت می شود.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، رحیم شوقی امروز سه شنبه 31 مرداد 1402 در جلسه بررسی طرح های جذب سرمایه گذار در محل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با حضور رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورا با تاکید بر ارائه طرح های مناسب گردشگری برای جذب سرمایه گذار اظهار کرد: پروژه های تالاب عینک و گیل لند بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذار محسوب می شوند.
وی بر ضرورت تدوین مناسب طرح ها و بسته های سرمایه گذاری به منظور جذب سرمایه گذار در رشت تاکید کرد و افزود: اجرای پروژه های گردشگری موجب افزایش ماندگاری گردشگران در سطح شهر رشت می شود.
شهردار رشت با تاکید بر تلاش ویژه برای معرفی بسته های سرمایه گذاری تالاب عینک و پروژه گیل لند، اذعان کرد: پروژه عظیم پارک آبی گیل لند نمادی جدید در استان گیلان است.
شوقی، سرمایه گذاری تالاب عینک را پروژه ای کم نظیر در شمال کشور دانست و خاطرنشان کرد: دسترسی مناسب به جاده اصلی، وجود آبگیر طبیعی و چشم انداز زیبا از ویژگی های پروژه  است.
سیدحسین رضویان رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور توسعه صنعت گردشگری را از سیاست های این کمیسیون عنوان کرد و گفت: تالاب عینک جاذبه ای دیدنی و بی نظیر در دل رشت است.
ناصر عطایی سرپرست سازمان طرح ها و بسته های سرمایه گذاری رشت نیز در جلسه بررسی جذب طرح های سرمایه گذاری این شهر با اشاره به پروژه های رینگ 90 متری و پارک 450 هکتاری، اظهار کرد: پروژه‌ های تالاب عینک و لندفیل از پروژه آماده معرفی به سرمایه گذاران است.
 
 
 
 

ایمیل نویسنده
1402/06/04 تاریخ ثبت خبر
تاریخ:
1402/06/04
تعداد بازدید:
321
منبع:
Powered by DorsaPortal